سوریه، آزادسازی ده ها روستا و شهرک در حومه حلب

به گزارش وبلاگ علیکایی، فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه از آزادسازی ده ها شهرک و روستای جدید در حومه غربی و شمال غربی حلب از اشغال گروه های تروریستی خبر داد.

سوریه، آزادسازی ده ها روستا و شهرک در حومه حلب

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ علیکایی یه نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه از آزادسازی ده ها شهرک و روستا در حومه غرب و شمال غربی حلب و سلسله عملیات های نظامی ضد مواضع گروه های تروریستی خبرداد.

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه اظهار داشت که ارتش با شایستگی کامل همه ماموریت های محول شده به آن را انجام داد و در یک بازه زمانی سریع توانست کنترل ده ها روستا و شهرک در غرب و شمال غرب حلب به دست بگیرد.

در بیانیه فرماندهی کل ارتش سوریه آمده است که قهرمانان ارتش عربی سوریه با گام هایی استوار و عملیات های پیشرفته به پیشروی خود ادامه دادند و برای نابود کردن تروریست های تکفیری که می خواستند اراده مردم ما را در منطقه مصادره کرده و از آنها به عنوان سپر انسانی در برابر ارتشمان استفاده کنند٬ مصمم بودند.

در ادامه این بیانیه همچنین آمده که آزادسازی این مناطق جدید از خاک کشور سوریه بر ادامه پیشروی های میدانی ارتش و ادامه ماموریت مقدس آنها در ریشه کنی بقایای تروریست ها در هر نقطه از کشور تاکید دارد.

ارتش سوریه در روزهای اخیر همزمان با پیشروی در جنوب استان ادلب عملیاتی را در غرب و جنوب استان حلب برای پاکسازی این مناطق از وجود تروریست ها شروع کرده است.

استان های ادلب و حلب در شمال سوریه، آخرین پایگاه های تروریست ها در سوریه هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 481

به "سوریه، آزادسازی ده ها روستا و شهرک در حومه حلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوریه، آزادسازی ده ها روستا و شهرک در حومه حلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید