خبرنگاران رانندگان اتوبوس رانی تبریز برای مقابله با کرونا به مرخصی می فرایند

به گزارش وبلاگ علیکایی، تبریز - خبرنگاران - قائم مقام شرکت واحد اتوبوس رانی تبریز و حومه گفت: به منظور مقابله با شیوع بیماری کرونا، به رانندگان و کارکنان اداری و تعمیرگاهی این شرکت مرخصی صادر شد.

خبرنگاران رانندگان اتوبوس رانی تبریز برای مقابله با کرونا به مرخصی می فرایند

بهنام اصلی زاده روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و تضمین سلامتی همکاران و شهروندان و رعایت اصل در خانه بمانیم و با توجه به تعطیلی خدمات ناوگان اتوبوسرانی، با موافقت مدیرعامل شرکت واحد، اعطای مرخصی به همکاران راننده و اداری و تعمیرگاهی تسهیل شد و این همکاران می توانند با اخذ مرخصی استحقاقی نسبت به حضور در منزل و جلوگیری از انتشار بیماری کمک نمایند.

وی اضافه نمود: با توجه به اولویت حفظ سلامتی، همکارانی هم که مرخصی استحقاقی آنان به اتمام رسیده است، نیز می توانند با نظر مسئول مربوطه و اخذ مرخصی تشویقی تا پایان سالجاری نسبت به حضور در منزل به عنوان بهترین راه پیشگیری اقدام نمایند.

اصلی زاده ابراز امیدواری کرد با همکاری همدیگر و رعایت نظر کارشناسان مربوطه در خصوص اصول بهداشتی و ایمنی و با توکل بر خدا بتوانیم بر این بیماری فائق آییم.

پیش از این نیز شهرداری تبریز در راستای کنترل ویروس کرونا، قطار شهری را تعطیل کرده و ساعات کار اتوبوس های شهری و تندرو را فقط در دو نوبت 6.5 صبح تا 8 و 16 تا 18 اعلام کرده بود.

ناوگان اتوبوسرانی تبریز حدود 800 دستگاه اتوبوس در اختیار دارد و روزانه نزدیک به 650 هزار شهروند تبریزی توسط آن در مسیرهای مختلف جابجا می شوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 584

به "خبرنگاران رانندگان اتوبوس رانی تبریز برای مقابله با کرونا به مرخصی می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رانندگان اتوبوس رانی تبریز برای مقابله با کرونا به مرخصی می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید