جلیل فرجاد: دخترانم نمی گذارند در شرایط کرونا بازی کنم!

به گزارش وبلاگ علیکایی، بازیگر فیلم جان سخت گفت: شاید اگر پیشنهاد بسیار خوبی می بود خودم علاقه داشتم در این وضع هم جلوی دوربین بروم، حتی چندین پیشنهاد بسیار خوب داشتم منتها دخترانم نمی گذارند در شرایط کرونا بازی کنم و من هم برای اینکه باعث نگرانی خانواده نشوم در خانه می مانم.

جلیل فرجاد: دخترانم نمی گذارند در شرایط کرونا بازی کنم!

جلیل فرجاد پیرامون فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال به دلیل اوج گیری بیماری کرونا طی ماه های گذشته هیچ کاری را قبول نمی کنم. واقعیت امر سن و سال من بالا رفته و به همین دلیل مجبورم که تمام وقتم را در قرنطینه خانگی به سر ببرم.

وی به همین دلیل ادامه داد: در هر صورت شاید اگر پیشنهاد بسیار خوبی می بود خودم علاقه داشتم در این وضع هم جلوی دوربین بروم، حتی چندین پیشنهاد بسیار خوب داشتم منتها دخترانم نمی گذارند در شرایط کرونا بازی کنم و من هم برای اینکه باعث نگرانی خانواده نشوم در خانه می مانم.

بازیگر فیلم جان سخت درباره بازیگرانی که در دوران کرونا به فعالیت خود ادامه داده اند افزود: به هیچ وجه بر هیچکدام از این بازیگران نقدی وارد نیست، معیشت بازیگران مسئله مهمی است و وقتی این حرفه را به عنوان یک شغل نگاه کنیم تنها با فعالیت در آن می توان زندگی را گذراند. بدون شک تمامی این بازیگران از خطرات بازیگری در دوران کرونا اطلاع دارند اما شرایط به نحوی است که مجبورند جلوی دوربین بروند، امیدوارم با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی سر صحنه فیلمبرداری حاضر شوند تا خدایی ناکرده خطری سلامتی آنها را تهدید نکند.

وی با اشاره به پخش سریال روزهای ابدی طی روزهای آینده افزود: فیلمبرداری این اثر نزدیک به چهار سال طول کشید، اثری است که زحمات فراوانی برای آن کشیده شده و شخصا خوشحالم که در آن حضور داشتم، حال باید دید در ادامه و پخش با چه بازخوردی از سوی مخاطبان روبرو می گردد.

بازیگر فیلم جان سخت دلیل غیبت طولانی مدت خود در سینما را اینگونه مطرح نمود: به شدت دلتنگ حضور در عرصه سینما و بازی در آثار سینمایی هستم. سالهاست از سینما دور شده ام و دلتنگ این هستم که بار دیگر تصویر خود را بر پرده سینما ببنیم.

وی به همین دلیل افزود: بار ها و بار ها گفته ام چرا از سینما دور شده ام و غایبم، به همین دیگر دوست ندارم در خصوص شرایط بازیگری سینما نظر بدهم، زیرا دیگر برای من هیچ اهمیتی ندارد. اگر کار خوبی پیشنهاد گردد بازی می کنم و اگر نگردد بازی نمی کنم. من نمی توانم دنبال نقش بروم و هر روز در هر دفتر سینمایی به دنبال حضور در آثار باشم. من به هیچ وجه برای بازی در سینما التماس کسی را نمی کنم.

این بازیگر پیشکسوت سینما با اشاره به وجود رابطه در سینما تاکید نمود: متاسفانه برای بازیگران پیشکسوت و نسل میانی سینما نقش خوب نوشته نمی گردد و طبیعتاً وقتی نقشی خوب نباشد ترجیح می دهم در خانه بمانم تا در آن نقش بازی کنم. یک زمانی بود که از ما برای حضور در آثار سینمایی دعوت می شد و ما برای بازی حق انتخاب داشتیم، اما در حال حاضر روابط، خودی و ناخودی و بعضی اتفاقات باعث شده تا فقط بعضی امکان حضور در سینما را داشته باشند.

فرجاد گفت: در حال حاضر شرایط روحی خوبی برای بازی ندارم و ترجیح می دهم که کاری را قبول نکنم. نقش های پیشنهادی اینقدر کوچک هستند که برای من بازیگر هیچ انگیزه ای برای کار باقی نمی گذارند.

منبع: همگردی
انتشار: 15 بهمن 1399 بروزرسانی: 15 بهمن 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1144

به "جلیل فرجاد: دخترانم نمی گذارند در شرایط کرونا بازی کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلیل فرجاد: دخترانم نمی گذارند در شرایط کرونا بازی کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید