معین روز بزرگداشت پاکبانان و باغبانان تصویب شد

به گزارش وبلاگ علیکایی، اعضای شورای شهر تهران معین روز بزرگداشت پاکبانان و باغبانان را امروز در صحن شورا تصویب کردند.

معین روز بزرگداشت پاکبانان و باغبانان تصویب شد

جهت دریافت خدمات طراحی سقف شیروانی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در صحن امروز شورای شهر لایحه مشخص روز پاکبان و باغبان مورد بحث و مصاحبه نهاده شد و اعضای شورای شهر نظرات شان را در این راستا مطرح کردند.

صدراعظم نوری عضو شورای شهر درباره این موضوع گفت: بیش از 35 هزار نفر از نیرو های شهرداری در این دو حوزه فعالیت می نمایند و در کنار آن ها صد ها نیروی دیگر نیز فعال هستند بنابراین مشخص چنین روزی برای بزرگداشت آن ها بسیار خوب است.

وی اضافه نمود: این ایده بزرگداشت کسانی که برای نگهداشت شهر زحمت می کشند، مهم است، اما ما مفهومی مبنی بر اینکه این مشخص روز ها در تقویم شهری تهران قرار گیرد وجود ندارد لذا این نامگذاری احتیاج به تصویب رسمی دارد. به علاوه در تقویم قرار دریافت مفهوم پیچیده ای دارد که در اختیار ما نیست و مشخص این روز احتیاج به حمایت هایی دارد.

حجت نظری، عضو دیگر شورای شهر تهران گفت: ما باید قدر این عزیزان را بدانیم، اما ما چطور می خواهیم این کار را کنیم چرا که نامگذاری روز ها با تصویب شورای فرهنگ عمومی است و ما چگونه می خواهیم اقدام به این نامگذاری کنیم.

آرش میلانی، دیگر عضو شورا هم در این زمینه گفت: ما دو قشر زحمت کش در نگهداشت شهر تهران شامل پاکبانان و نیرو های خدماتی داریم.

وی اضافه نمود: بعضاً بعضی سال ها این سنت حسنه دچار فراموشی شده و پیشنهاد ما مشخص یک روز برای پاکبان ها و یک روز برای باغبان های شهر است. تنها الزام این کار مشخص بودجه از سوی شهرداری است که در سال های گذشته نیز انجام می شده است.

انتها لایحه مشخص روز باغبان و روز پاکبان، با 15 رای موافق به تصویب رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1386

به "معین روز بزرگداشت پاکبانان و باغبانان تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین روز بزرگداشت پاکبانان و باغبانان تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید