بیانیه اتاق اصناف یاسوج در مورد بازگشایی صنوف کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش وبلاگ علیکایی، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد اتاق اصناف یاسوج، مرکز استان بیانیه ای در مورد بازگشایی صنوف کهگیلویه و بویراحمد صادر کرد.

بیانیه اتاق اصناف یاسوج در مورد بازگشایی صنوف کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرنگاران در این بیانیه آمده است:

ضمن تقدیر و تشکراز همراهی و همکاری شما بازاریان و اصناف محترم که در راستای مبارزه با کرونا از اسفند ماه گذشته تا به امروز از بازگشایی صنف خودتان خودداری نموده اید و در تعطیلی صنف خود در این راستا همراهی نموده اید به استحضار شما عزیزان می رساند که اتاق اصناف مزد همکاری و خانه نشینی شما اصناف و بازاریان را بدون کم و کاست پیگیری نموده و دولت را مجاب می نماید که به موازات ایام تعطیلی و خانه نشینی واحدهای صنفی مطالبه شما عزیزان پرداخت و جبران گردد.

فلذا در این راستا در اجرای گام دوم مبارزه با ویروس کرونا و فاصله گذاری اجتماعی مقرر شد که تمامی واحدهای صنفی در سایت مرکز محیط کار به آدرس markazsalamat.behdasht.gov.ir که بارگذاری شده است مراجعه نمایند.

و صنوفی که در فهرست بازگشایی عنوان نشده اند و تمایل به بازگشایی واحد صنفی خود دارند باید از ساعت صفر آدینه 22 فروردین به مدت یک هفته برای ثبت نام و اعلام آمادگی بازگشایی واحد صنفی خود به سایت salamat.gov.ir مراجعه نمایند.

گفتنی است که دستورالعمل های بهداشتی هر رسته صنفی در سایت مرکز محیط کار قید شده است و بعد از آغاز مجدد فعالیت واحدهای صنفی تشدید بازار با گشت مشترک بازرسان بازرسی و نظارت براصناف، بازرسان بهداشت، تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی از واحدهای صنفی صورت می گیرد و در صورت عدم ثبت نام در سایت ابلاغی وزارت بهداشت، فعالیت و محل کاری واحد صنفی متوقف و تعطیل می گردد.

به امید ایرانی آباد و سرافراز و پر رونق در سال 1399

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 653

به "بیانیه اتاق اصناف یاسوج در مورد بازگشایی صنوف کهگیلویه و بویراحمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه اتاق اصناف یاسوج در مورد بازگشایی صنوف کهگیلویه و بویراحمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید