باشگاه تبریزی استقلال را تهدید کرد

به گزارش وبلاگ علیکایی، باشگاه ماشین سازی تبریز بیانیه ای درباره عقد قرارداد بابک مرادی با باشگاه استقلال و محرومیت 4 ماهه این بازیکن از سوی کمیته شرایط صار کرد. متن این بیانیه به توضیح زیر است:

باشگاه تبریزی استقلال را تهدید کرد

موضوع عقد قرارداد بابک مرادی با باشگاه استقلال در شرایطی رخ داده است که این بازیکن تحت قرارداد باشگاه ماشین سازی بوده است و کمیته معین شرایط فدراسیون بعد از آنالیز چهار ماهه نیز رای را به حق در نفع باشگاه ماشین سازی صادر نموده است.

در فسخ قرارداد یکطرفه صورت گرفته توسط بابک مرادی قوانین بین المللی و داخلی مبنی بر اخطار پانزده روزه برای دریافت دریافت مطالبات توسط بازیکن رعایت نشده است و همین موضوع اصلی ترین عدله می تواند باشد و اکنون چگونه کمیته استیاف آنالیز های چهارماهه کمیته معین شرایط را نادیده گرفته و در مدت زمانی کوتاه رای صادر می گردد؟

باشگاه استقلال درصدد جلب رضایت این باشگاه بوده است ولی در دو هفته گذشته هیچ اقدامی برای حل این مشکل از طرف باشگاه استقلال صورت نگرفته است و مدیران باشگاه استقلال در آخرین جلسه ای که مدیران باشگاه ماشین سازی داشته اند، صراحتاً از رای کمیته استیناف به نفع این باشگاه سخن می گفت و الان شرایط حاکم بر فرایند استیناف نشان می دهد که باشگاه متخلف از احکامی که در آینده صادر خواهد شد، اطلاع کامل داشته اند.

شرایط روز فوتبال و لیگ برتر یادآوری فیلم های تخیلی سفر در زمان است و متاسفانه هفته گذشته در حرکتی یهویی ملاقات هفته دهم ما در هفته نهم برگزار می گردد و اکنون باشگاه های دولتی نیز از احکام دو هفته دیگر آگاه هستند! و آرای احکام صادره چگونه قبل از تصمیم گیری نهایی در رسانه بصورت گسترده پخش می گردد؟ و آیا این موضوع جلب نظر افکار عمومی برای یک ناعدالتی نیست؟

چهارشنبه هفته گذشته وکیل باشگاه ماشین سازی به استیناف دعوت شده است و اعلام شده است که پفراینده به دکتر صالحی، رئیس محترم کمیته استیناف ارسال شده و مقرر نموده اند که مستنداتی را در این خصوص از فدراسیون دریافت نموده و روز شنبه جهت اعلام حکم نهایی به آن کمیته تحویل دهیم و موضوع جالب تعطیلی ادارات در روزهای پنجشنبه و آدینه است و این باشگاه در روز تعطیل چگونه می تواند مستندات را از فدراسیون دریافت کند؟ آیا این مدارک نمی توانست از فدراسیون استعلام گردد؟

ما از عدالت علی (ع) سخن می گوییم و خود را زیر پرچم حضرت علی نشان می دهیم ولی در عمل کفه ترازوی عدالت در فدراسیون به طرف باشگاه های دولتی سنگینی می نماید. این اعمال با شعار خصوصی سازی در فوتبال هیچ تشابهی ندارد و ما از قضات حاکم بر این احکام استدعا داریم عدالت علی را سرلوحه احکام صادره قرار دهند و امیدواریم آقای دکتر صالحی فشارهای خارج از فوتبال را در تصمیمات فوتبالی دخیل ندانند.

باشگاه ماشین سازی این حق را بر خود می داند که در صورت پایمال شدن حق فوتبال آذربایجان و این باشگاه توسط کمیته استیناف که همانا حکم کمیته معین شرایط می باشد، به جهت احقاق حق پفراینده را به به دادگاه CAS ارجاع داده و احقاق حق نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1157

به "باشگاه تبریزی استقلال را تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه تبریزی استقلال را تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید