باشگاه استقلال برنامه فوتبال برتر را تحریم کرد!

به گزارش وبلاگ علیکایی، باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای ضمن انتقاد از عملکرد صدا و سیما، اعلام نمود که تا زمانیکه این سازمان نسبت به رویکرد خود روشنگری نکند، هیچ مقام، مسئول، مربی یا بازیکنی از این تیم در برنامه فوتبال برتر شرکت نخواهد کرد.

باشگاه استقلال برنامه فوتبال برتر را تحریم کرد!

در این بیانیه که با تیتر روشنگری یا یکسو نگری؟ منتشر شده، آمده است که در برنامه فوتبال برتر مسائل درون خانوادگی استقلال به نمایش گذاشته شده ولی در خصوص دیگر تیم ها این کار صورت نمی گیرد. در این بیانیه آمده است:

روشنگری و آگاهی بخشی، یکی از اصلی ترین رسالت های رسانه ملی است. وظیفه ای مهم که به مخاطب خود این فرصت را می دهد تا از جزئیات رویدادها باخبر گردد. مطمئنا عمل به این وظیفه مهم در فضای حرفه ای لیگ فوتبال، که بخش عمده ای از هزینه های جاری آن از بیت المال تامین می گردد، این روزها باید با جدیت و دقت بیشتری دنبال گردد.

رسانه ملی باید ضمن کوشش برای داشتن نگاه موشکافانه، به متن و حاشیه های فوتبال حرفه ای دقتی مضاعف کند که خود دچار حاشیه نشده یا به حواشی دامن نزند!

برای پرهیز از این آفت، که می تواند یک یا چند باشگاه را با چالش های جدی روبه رو کند، رسانه ملی در حوزه ورزش، باید رفتاری عدالت محورانه و به دور از علقه های رنگی، در قامت چتری به وسعت تمام رنگ ها داشته باشد.

اگر برنامه فوتبال برتر این مهم را رسالت خود می داند و در راستای روشنگری، عدالت محوری و برطرف نگرانی های طرفداران، اختلافات درون خانوادگی باشگاه استقلال را به صحنه سیمای ملی می کشاند، انتظار می رود در راستای برطرف دغدغه طرفداران همه تیم ها و برای تبرئه خود از اتهام حاشیه سازی برای استقلال، به مسائل مدیریتی تیم های دیگر نیز ورود نموده و برای صیانت از قلم، حفاظت از کلام و حراست از تصویر شفاف سازی کند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1184

به "باشگاه استقلال برنامه فوتبال برتر را تحریم کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال برنامه فوتبال برتر را تحریم کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید