اولین لیست عرضه اولیه های احتمالی سال 99

به گزارش وبلاگ علیکایی، به گزارش تجارت نیوز، در حالی که نسبت به رانت در عرضه اولیه در چند روز اخیر انتقادهای بسیاری منتشر شده اما هنوز تصمیم جدیدی درباره فرایند عرضه اولیه نمادها گرفته نشده است. در همین حال سهامداران منتظر هستند در امسال عرضه اولیه های جدیدی انجام شود.

اولین لیست عرضه اولیه های احتمالی سال 99

طبق گزارش پیش از این تجارت نیوز به نظر می رسد اولین عرضه اولیه سال 99 عرضه اولیه نماد آریا باشد.

26 اسفند ماه سال 98 مبینا بنی اسدی، مدیر ارتباطات فرابورس ایران خاطرنشان کرد: پتروشیمی آریا ساسول آخرین شرکتی بود که قرار بود تا آخر سال فرابورسی شود اما مدیران فرابورس ایران تصمیم گرفتند برای حفظ سلامتی مردم و پرسنل فعال در بازار سرمایه فعلا این عرضه به اوایل سال 99 موکول شود.

بنی اسدی در پاسخ به این سوال که آیا امکان انجام عرضه اولیه در روزهای کاری نوروز 99 وجود دارد؟ به بورس 24 گفته بود: در این رابطه فعلا تصمیم گیری نشده و متعاقبا اطلاع رسانی دقیق تری در این خصوص خواهیم داشت.

با این حال هنوز به صورت رسمی اعلام نشده اولین عرضه اولیه سال 99 چه زمانی و با کدام نماد خواهد بود. با این حال لیستی از همه عرضه اولیه های احتمالی توسط بورس نیوز منتشر شده است.

بر این اساس 16 شرکت در صف عرضه اولیه قرار دارند. این شرکت ها عبارتند از: پلیمر آریاساسول با نماد آریا، سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد شستا، مجتمع صنایع لاستیک یزد با نماد پیزد، رایان هم افزا با نماد رافزا، شیر پاستوریزه پگاه گیلان با نماد غگیلا، لیزینگ پارسیان با نماد ولپارس، توسعه جهت برق گیلان با نماد بگیلان، ایمن خودرو شرق با نماد خیمن، پتروشیمی بوعلی سینا با نماد بوعلی، تولید نیروی جنوب غرب صبا با نماد بصبا، ترانسفورماتور توزیع زنگان با نماد برانسفو، پتروشیمی ایلام با نماد شایلام، پتروشیمی مروارید با نماد شمروارید، پالایش نفت جی با نماد شجی، راه آهن حمل و نقل با نماد حرآهن و صنایع چوب خزر کاسپین با نماد چخزر.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 622

به "اولین لیست عرضه اولیه های احتمالی سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین لیست عرضه اولیه های احتمالی سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید