افزایش 35 درصدی ظرفیت حمل محصولات ایران خودرو

به گزارش وبلاگ علیکایی، مدیرعامل شرکت مهندسی خدمات صنعتی ایران خودرو (ایسیکو) از افزایش حمل ریلی و جاده ای محصولات ایران خودرو اطلاع داد و گفت: ایسیکو، ناوگان حمل ریلی و جاده ای خود را همسو و متناسب با افزایش تولیدات ایران خودرو، تجهیز نموده است.

افزایش 35 درصدی ظرفیت حمل محصولات ایران خودرو

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از ایکوپرس، حسین محمدی با اعلام افزایش ظرفیت حمل ریلی و جاده ای گفت: در بخش حمل ریلی از 90 دستگاه خودرو به 300 دستگاه در روز رسیده ایم. در حوزه تحویل حضوری و حمل با راننده نیز از روزانه 400 دستگاه خودرو به 700 دستگاه و همین طور در بخش حمل جاده ای از هزار دستگاه به هزار و 800 دستگاه در روز رسیده ایم.

وی متوسط حمل خودرو توسط ایسیکو را روزانه دو هزار و 800 دستگاه دانست و گفت: تا انتها آذر ماه تعداد حمل روزانه به مرز سه هزار دستگاه خواهد رسید.

وی ضمن دعوت از تمامی شرکت های حمل خودرو که توانمندی تامین ناوگان حمل محصول را دارند، برای همکاری، اظهار کرد: تا به امروز نیز از ظرفیت های موجود در بخش ناوگان جاده ای شرکت های حمل خودرو برای تحقق دست کم حمل دو هزار دستگاه خودرو در روز استفاده شده است.

محمدی اضافه کرد: در تلاشیم تا با ابتکار عمل و به کارگیری تدابیر عملیاتی از جمله ایجاد پارکینگ های منطقه ای برای افزایش سرعت گردش ناوگان، خودروهای فراوری شده را هرچه سریعتر به دست مشتریان برسانیم. قطعا تا انتها آذرماه، جریان حمل محصولات به شرایط مطلوب تری خواهد رسید.

مدیرعامل ایسیکو در مورد ارسال قطعات از تمامی سازندگان در سطح کشور و سایت تهران به مقصد شش سایت فراوریی در شهرستان های تبریز، خراسان، فارس، خزر، کرمانشاه و سمنان اضافه کرد: از ابتدای سال تا به امروز حدود 95 هزار وسیله حمل برای این امر اختصاص یافته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 35 درصد رشد داشته است. این ظرفیت متناسب با افزایش فراوری و تجاری سازی خودروهای فراوریی ایران خودرو است.

لازم به ذکر است، از ابتدای سال جاری تا به امروز بیش از 250 هزاردستگاه از مبادی مختلف سایت های ایران خودرو برای مشتریان بارگیری و حمل شده است که این آمار در مدت مشابه سال قبل 239 هزاردستگاه بوده است و البته این رقم در ماه های باقی مانده تا انتها سال افزایش خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 1084

به "افزایش 35 درصدی ظرفیت حمل محصولات ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 35 درصدی ظرفیت حمل محصولات ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید