اطلاعیه نحوه اعتراض و انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش وبلاگ علیکایی، متقاضیانی که به نتیجه پالایش ثبت نام خود در طرح ملی اقدام مسکن اعتراض دارند، می توانند با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی دلایل عدم تأیید شرایط خود را آگاه شوند و نسبت به آن اعتراض نمایند.

اطلاعیه نحوه اعتراض و انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش وبلاگ علیکایی از فارس، با نزدیک شدن به شروع مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام نموده است که امکان اعتراض برای متقاضیان ثبت نام نماینده در مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن وجود دارد. بنابر این متقاضیانی که نسبت به نتیجه پالایش ثبت نام خود اعتراض دارند، می توانند با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی از عدم تأیید شرایط خود آگاه شوند.

بنابر این گزارش، به نظر می رسد طی چند روز آینده مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن شروع گردد، به همین منظور وزارت راه و شهرسازی سعی دارد با باز گذاشتن امکان اعتراض به طور دقیق از متقاضیانی که در مرحله اول ثبت نام نموده اند، آگاه گردد که آیا این افراد می توانند در مرحله دوم ثبت نام نمایند یا خیر به همین منظور این متقاضیان می توانند با ورود کد رهگیری در سامانه TEM.MRUD.IR نسبت به ثبت انصراف و یا اعتراض خود اقدام نمایند.

بنابر این گزارش معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی نیز در اطلاعیه ای اعلام نموده متقاضیانی که شرایط آنها برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن تأیید شده است، اما علاقه مند به انصراف از این مرحله هستند می توانند از اواخر هفته اول اسفند با ورود کدرهگیری در سامانه TEM.MRUD.IR نسبت به ثبت انصراف خود اقدام نمایند.

این معاونت اعلام نموده است: متقاضیان طرح اقدام ملی که نسبت به نتیجه پالایش ثبت نام خود اعتراض دارند می توانستند از روز گذشته با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی و ورود کدرهگیری از دلیل عدم تأیید شرایط خود آگاه شوند و اگر به نتیجه پالایش اعتراض دارند از اواخر این هفته نسبت به درج اعتراض خود در سامانه مزبور اقدام نمایند.

بر اساس طرح اقدام ملی مسکن قرار است 400 هزار واحد مسکونی که 200 هزار واحد آن در شهرهای جدید است، احداث گردد.

آورده متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن 30 تا 40 میلیون تومان است. البته در بعضی از پروژه ها که به صورت مشارکتی احداث خواهد شد، روش ثبت نام و آورده مطرح نخواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 424

به "اطلاعیه نحوه اعتراض و انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه نحوه اعتراض و انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید