استفاده از تسهیلات طرح اقدام ملی برای تکمیل پروژه های مسکن مهر

به گزارش وبلاگ علیکایی، تهران (پانا) - قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر می گوید تسهیلات مسکن مهر برای برطرف مسائل مسکن مهر کافی نیست و احتیاج داریم از تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن استفاده گردد تا هر چه زودتر پروژه های نیمه تمام تکمیل و به انتها برسند.

استفاده از تسهیلات طرح اقدام ملی برای تکمیل پروژه های مسکن مهر

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش ایرنا، احمد اصغری مهرآبادی ، طی بازدید میدانی از پروژه های مسکن شهر جدید هشتگرد از اهتمام مسئولان این وزارتخانه جهت برطرف کردن مسائل متقاضیان مسکن و ساکنان شهر جدید هشتگرد اطلاع داد و اضافه نمود: پیرو بازدیدهای قبلی و دستور وزیر راه و شهرسازی به شهر جدید هشتگرد آمده و از نزدیک نواقص پروژه ها را مشاهده نموده و مسائل و درخواست مردم را پیگیری کردیم.

وی با اشاره به اینکه طی بازدید مردم رضایت خود را از پروژه ها ابراز می داشتند، اظهار کرد: البته توقع و رضایت مردم زیاد است و ما نیز محدودیت های اقتصادی و ضابطه ای داریم و به همین جهت در برطرف کردن مسائل مردم با محدودیت هایی روبرو هستیم. ولی به رغم محدودیت ها، در کوشش هستیم تا تغییراتی در ضابطه ها به نفع مردم ایجاد گردد تا از این طریق بتوان مسائل مردم را برطرف کرد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر تأکید کرد: هر آن چیزی که از دست ما برآید انجام می دهیم و از هیچ کوششی برای رفاه مردم کوتاهی نخواهیم کرد.

به گفته وی عمده مسائلی که مردم طی بازدید از پروژه ها مطرح می کردند، مربوط به نواقص ساختمان از جمله ترک خوردگی دیوارها، چکه کردن آب از روی سقف، نبود آسانسور یا دیگر مسایلی از این قبیل بود.

مهرآبادی توضیح داد: تا آنجا که بتوانیم مسائل مردم را برطرف خواهیم کرد؛ اما مردم نیز باید یاری و همکاری نمایند تا هر چه زودتر این نواقص برطرف شوند.

وی با بیان اینکه خواسته مردم در مورد احداث درمانگاه، مدرسه، پارک، نانوایی، پاسگاه، استادیوم و دیگر مسائل، خواسته ای به حق و حیاتی است، اضافه نمود: تا به امروز 32 باب مدرسه در شهر جدید هشتگرد احداث شده است که از این تعداد 25 باب آن از سوی شرکت عمران شهرهای جدید و 7 باب آن از سوی خیرین ساخته شده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: در خیلی از جاها، مردم توانایی اقتصادی برای پرداخت هزینه ها را ندارند و به همین جهت در قانون بودجه سال گذشته، به ما این اختیار داده شد تا از منابع داخلی که مربوط به فروش و تهاتر اراضی است، یاری بگیریم و به این طریق مسائل مردم را برطرف کنیم. ما نیز در کوشش هستیم تا با استفاده از اختیارات قانونی، نواقص موجود در پروژه ها را هر چه زودتر برطرف شوند.

مهرآبادی با اشاره به بعضی از پروژه های نیمه تمام مسکن مهر بیان کرد: این پروژه ها در قالب دیگری هستند و مسائلشان هم متفاوت است؛ به همین جهت ما نیز در کوشش هستیم تا با استفاده از تسهیلات اقدام ملی مسکن این مسائل را برطرف کنیم.

وی اضافه نمود: تسهیلات مسکن مهر برای برطرف مسائل مسکن مهر کافی نیست؛ چون با این فرایند افزایشی قیمت ها نمی توان این پروژه ها را به اتمام رساند و احتیاج داریم از تسهیلات طرح اقدام ملی استفاده گردد تا هر چه زودتر این پروژه های نیمه تمام تکمیل و به خاتمه برسند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 899

به "استفاده از تسهیلات طرح اقدام ملی برای تکمیل پروژه های مسکن مهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از تسهیلات طرح اقدام ملی برای تکمیل پروژه های مسکن مهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید