احتمال از سرگیری سوپرلیگ ترکیه با حضور تماشاگران

به گزارش وبلاگ علیکایی، رقابت های سوپرلیگ ترکیه شاید با حضور تماشاگران از سرگرفته شود.

احتمال از سرگیری سوپرلیگ ترکیه با حضور تماشاگران

به گزارش وبلاگ علیکایی و به نقل از روزنامه Corriere dello Sport ایتالیا، فدراسیون فوتبال ترکیه اعلام کرده که روی برنامه حضور تماشاگران در ورزشگاه ها هنگام از سرگیری دیدارهای سوپرلیگ این کشور کار می کند.

فدراسیون فوتبال ترکیه پیش از این 12 ژوئن (23 خرداد) را زمان از سرگیری سوپرلیگ این کشور بدون حضور تماشاگران اعلام کرده بود. اکنون رئیس این فدراسیون می گوید احتمال حضور تماشاگران در ورزشگاه ها نیز وجود خواهد داشت.

نیحت اوزدمیر، رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه در این رابطه گفت: هدف مان سرانجام دادن به رقابت هاست و در غیر این صورت مشکلاتی به وجود خواهند آمد. می خواهیم فصل را در زمین به سرانجام رسانیم. تست های کرونا نیز اغلب در دوران آماده سازی رقابت ها صورت می گیرند. اگر مورد مثبتی مشاهده شود به قرنطینه خواهیم فرستاد و این فرایند ادامه پیدا می کند. برخی کشورها که شرایط بدتری نسبت به ترکیه در شیوع ویروس کرونا دارند می خواهند رقابت های فوتبال خود را از سر بگیرند.

وی در ادامه افزود: هدف نخست مان برگزاری بازی های بدون تماشاگر است. اگر همه چیز خوب پیش برود شاید در ماه ژوئن شاهد برگزاری بازی ها با حضور تماشاگران باشیم.

در جدول رده بندی سوپرلیگ ترکیه یاران مجید حسینی در تیم ترابزون اسپور صدرنشین هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 735

به "احتمال از سرگیری سوپرلیگ ترکیه با حضور تماشاگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال از سرگیری سوپرلیگ ترکیه با حضور تماشاگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید