شروع ثبت نام پیامکی وام ودیعه مسکن از ساعت 10 امروز

به گزارش وبلاگ علیکایی، وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای اظهار داشت که ثبت نام از متقاضیان دریافت ودیعه اجاره مسکن از ساعت 10 صبح شنبه 4 مرداد تا پنجشنبه 9 مردادماه به صورت پیامکی انجام می گردد و متعاقباً زمان تکمیل اطلاعات به وسیله سامانه طرح اقدام ملی اعلام خواهد شد.

شروع ثبت نام پیامکی وام ودیعه مسکن از ساعت 10 امروز

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

در این اطلاعیه آمده است: جهت رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و رفاه حال متقاضیان دریافت تسهیلات یاری ودیعه مسکن، ثبت نام از متقاضیان با استفاده از سامانه پیامکی انجام خواهد شد. بدین منظور متقاضیان واجد شرایط می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه 4 مرداد با ارسال کد ملی سرپرست خانوار به شماره پیامکی 300073640 به وسیله تلفن همراه شخصی خود، نسبت به ثبت نام اولیه دریافت این تسهیلات اقدام نمایند. گفتنی است که مهلت ثبت نام در ساعت 24 روز پنجشنبه 9 مرداد به اتمام خواهد رسید.

لازم است شماره تلفن همراه متقاضی که به وسیله آن پیامک ارسال می گردد به نام فرد متقاضی باشد.

متعاقباً زمان تکمیل اطلاعات و پرداخت تسهیلات به وسیله سامانه طرح اقدام ملی مسکن به آدرسwww.tem.mrud.ir اعلام خواهد شد.

سقف تسهیلات یاری ودیعه اجاره مسکن در تهران 50، سایر کلانشهرها شامل شهرهای بالای یک میلیون نفر جمعیت مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز و کرمانشاه 30 و سایر شهرها 15 میلیون تومان است.

تسهیلات بانکی موضوع این مصوبه از محل منابع تسهیلات تخصیصی به واحدهای کسب وکارهای آسیب دیده کروناست.

تسهیلات مذکور با نرخ سود 13 درصد و با سررسید یک ساله به مستاجرین واجد شرایط پرداخت می گردد. در دوره قرارداد صرفاً سود تسهیلات از سوی مستاجرین پرداخت و اصل تسهیلات در سررسید تسویه خواهد شد.

متقاضیان دریافت این تسهیلات ابتدا به وسیله ارسال پیامک به سر شماره 300073640 ثبت نام اولیه می نمایند و سپس در زمان بندی اعلامی می بایست در سامانه وزارت راه و شهرسازی به آدرس www.tem.mrud.ir ثبت نام نمایند.

متقاضیان دریافت این تسهیلات می بایست شرایط مندرج در ماده 1 آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی را داشته باشند. این شرایط عبارت اند از: داشتن فرم (ج) سبز، نداشتن سابقه مالکیت از سال 1384 به بعد، متأهل یا سرپرست خانوار بودن، داشتن سابقه پنج سال سکونت در شهر موردتقاضا.

متقاضیان می بایست دارای اجاره نامه رسمی یا اجاره نامه ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات و دارای کد ره گیری باشند.

گروه های مشمول دریافت تسهیلات موضوع این مصوبه، به توضیح زیر مشخص می گردد: کارگران و حقوق بگیران ثابت با اولویت ازدواج های جدید و خانواده های 5 نفره و بیشتر، مشمولان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) سازمان بهزیستی و زنان سرپرست خانوار.

وثایق لازم برای اخذ وام متعاقباً به وسیله سامانه طرح اقدام ملی اعلام می گردد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: alikaee.ir شناسه مطلب: 766

به "شروع ثبت نام پیامکی وام ودیعه مسکن از ساعت 10 امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام پیامکی وام ودیعه مسکن از ساعت 10 امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید